Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Pasłęk, warmińsko-mazurskie

  • 209 000 zł
  • 39,72 m²
  • 5 261,83 zł/m²

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Pasłęk, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
28 marca 2023

209 000 zł

39,72 m²

5 261,83 zł/m²

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Zaktualizowane: 28 marca 2023

209 000 zł 39,72 m² 5 261,83 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 209 000 zł (5 261,83 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 39,72 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (2,18 m²), piwnica 2,89 m²
  • Czynsz: 295 zł
  • Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NIE POBIERAMY PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ!

BIURO RM NIERUCHOMOŚCI DZIAŁA TYLKO NA "WYŁĄCZNOŚCI"

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Pasłęku przy ulicy Ogrodowej do generalnego remontu. Mieszkanie które może być dobrym początkiem "na start" i przede wszystkim świetną lokatą kapitału (inwestycyjnie)

Lokalizacja:

Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Ogrodowej w Pasłęku. (...)

Kontakt

Agent

Rafał Lenart

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości